SANIFOS 610

Ticari ve toplu kullanım için zemin altı veya zemin üstü kurulabilen çift pompalı atık su tahliye istasyonu.

  • Monofaze ve trifaze versiyon seçeneği
  • Parçalayıcı bıçaklı veya vortex çarklı çift pompa 
  • Kablosuz alarm modülü ve SMART kontrol panosu dahil

SATIŞ NOKTALARIMIZ

SANIFOS 610, birden fazla klozet, banyo, mutfak ve çamaşırhanenizden gelen atık suları maksimum dikey 14 metre'ye kadar tahliye edebilmektedir. Hazne hacmi 610 litredir ve şamandıralı dalgıç tip çift pompadan oluşur.

Monofaze ve trifaze olmak üzere iki farklı versiyon olarak sunulmaktadır. Monofaze versiyonunda ProX K2 parçalayıcı bıçaklı* veya *KX V6 vortex çarklı, trifaze versiyonunda ise sadece KX V6 vortex çarklı* seçeneği ile sunulmaktadır.

SANIFOS 610, montaja hazır tahliye aksamları ile birlikte 2 adet vana, 2 adet çek valf, hazne içerisine yerleştirilmiş 3 adet şamandıra, SMART kontrol panosu ve kablosuz alarm modülü ile temin edilir. 4 adet delme alanı mevcut. Ayrıca aksesuar olarak temin edilebilen 40 cm yükselti, kurulum esnekliği sağlar.

*ProX K2 parçalayıcı bıçak: Organik atık ve tuvalet kağıdını parçalar. Yanlışlıkla atılan bayan ped    veya bezlere karşı yüksek performans sağlamaktadır.

*KX V6 vortex çark: Katı partikül geçirgenliği, bıçaklı pompalara göre daha yüksek olan vortex tip     çark, lifli atıklar bulundurmayan foseptik tarzı atıkların transferinde üst performans sağlamaktadır.

SANIFOS 610, SFA Grubunun Fransa'daki Brégy (FR-60) fabrikasında üretilmektedir. “Origine France Garantie” sertifikasına sahiptir.

Tekni̇k özelli̇kler

Girişlerin çapı
6 x 40/50/100/110/125 mm (dış çap)
Motor gücü
1500 W
Koruma sınıfı
IP68
Maksimum akışkan sıcaklığı
70 °C (kısa süreli çalışmada - 5 dak. maks.)
Hava tahliye çapı
75 mm (dış çap)
Malzeme
Polietilen
Aktivasyon yöntemi
Şamandıra
Çek valf
Evet