Örnek Uygulamalar

Örnek Uygulamalar

<< 1 2 >>
 • Örnek Uygulamalar 2020-09-15

  Klozet arkası pompa

  SORUN Sahnenin arkasına, oyuncular için ekstra bir banyo kurulmasına ihtiyaç vardı. En yakın gider 20 m uzaklıkta bulunuyordu. ÇÖZÜM SANIPRO XR klozet arkası wc öğütücü sayesinde duş, lavabo, ve klozetin foseptik ve pis suları kolayca gider borusuna kadar tahliye edildi. Kurulum çok kısa sürede gerçekleşti ve işçilik maliyetinde tasarruf sağlandı.

  devamını oku
 • Örnek Uygulamalar 2020-09-15

  Foseptik atık pompası

  SORUN Banka şubesinde alandan tasarruf amacıyla mutfak ve personel WC'leri bodrum katına alındı. Ama gider zemin kat seviyesinde olduğu için tüm foseptik ve pis suların bir üst kata tahliye edilmesi gerekiyordu. ÇÖZÜM Mutfaktan ve WC'lerden çıkan atık sular, SANICUBIC 2 CLASSIC tahliye istasyonu sayesinden zemin kat seviyesindeki ana gidere bağlanarak tahliye edilmiş oldu. IP68 yüksek sızdırmazlık sınıfında olmasından dolayı bir banka için güvenilir bir çözüm oldu.

  devamını oku
 • Örnek Uygulamalar 2020-09-15

  Foseptik tahliye cihazı

  SORUN Konya'da inşa edilen lüks villaların bodrum katına havuz, duş, WC ve mutfak kuruldu. Bodrum katı gider seviyesinin altında kaldığı için foseptik ve pis suları dikey 3 metre yüksekliğe basabilen hijyenik bir pompaya ihtiyaç vardı. ÇÖZÜM SANICUBIC 1 WP tahliye istasyonu bodrum katındaki kazan dairesine monte edilip, foseptik ve pis sular dikey 3, yatay 5 metre mesafede olan gidere tahliye edilebildi. Alarm modülü ile birlikte temin edlien ürün, kullanıcıya konfor, güven ve hijyenik [...]

  devamını oku
 • Örnek Uygulamalar 2019-10-08

  -3. kata tuvalet

  SORUN Hastanenin -3. katına sonradan yeni bir birim eklenmesine karar verildi ve bu kata da personeller için WC eklenmeliydi. Fakat ana gider boruları bir üst kattan yani -2. kattan geçiyordu. ÇÖZÜM SANICUBIC 1 WP tahliye istasyonu sayesinde -3. kattaki WC ve lavaboların foseptik ve pis suları ana gidere ulaştırıldı. Hastanenin hijyen standartlarına uygun şekilde çözüm sağlanmış oldu.

  devamını oku
 • Örnek Uygulamalar 2019-09-13

  Zemin kattaki restoran mutfağının pis su tahliyesi

  SORUN Mekanın zemin katını restoran için ayıran mimar, mutfağı -1. kata kurmaya karar verdi. Mutfak gider seviyesinin 4 metre altında kaldığı için koku yapmayan ve yüksek performanslı pompa arayışına girildi.  ÇÖZÜM Yer süzgeci, evye ve ticari bulaşık makinesinden gelen pis suları dikey 8 metreye kadar tahliye edebilen SANICOM 1 kurularak sorun çözüldü. Hijyenik, yüksek performanslı, kompakt bir çözüm tercih edilerek mekan sahibinin beklentileri karşılanmış oldu.

  devamını oku
<< 1 2 >>