<< 1 2 3 4 >>
 • Örnek Uygulamalar 2021-02-25

  Atık Su Pompası

  SORUN Trump Towers AVM'de -3. katta yeni açılan işyerinin ofis bölümündeki personelin mutfağa ihtiyacı vardı. Projeye sonradan ilave edildiğinden pis su tesisatı o noktaya çekilmemişti. En yakın gider yukarıda bulunduğundan, pis suların önce dikey 3, sonra da yatay 8m'ye kadar tahliye edilmesi gerekiyordu. ÇÖZÜM SANISPEED sayesinde mutfağın pis suları 32 mm çağındaki boru aracılığıyla gidere kadar kolayca tahliye edildi. Mevcut yapıyı bozmadan, kırıp dökmeden pratik ve hijyenik bir kur [...]

  devamını oku
 • Örnek Uygulamalar 2020-09-15

  Klozet arkası pompa

  SORUN Sahnenin arkasına, oyuncular için ekstra bir banyo kurulmasına ihtiyaç vardı. En yakın gider 20 m uzaklıkta bulunuyordu. ÇÖZÜM SANIPRO XR klozet arkası wc öğütücü sayesinde duş, lavabo, ve klozetin foseptik ve pis suları kolayca gider borusuna kadar tahliye edildi. Kurulum çok kısa sürede gerçekleşti ve işçilik maliyetinde tasarruf sağlandı.

  devamını oku
 • Örnek Uygulamalar 2020-09-15

  Foseptik atık pompası

  SORUN Banka şubesinde alandan tasarruf amacıyla mutfak ve personel WC'leri bodrum katına alındı. Ama gider zemin kat seviyesinde olduğu için tüm foseptik ve pis suların bir üst kata tahliye edilmesi gerekiyordu. ÇÖZÜM Mutfaktan ve WC'lerden çıkan atık sular, SANICUBIC 2 CLASSIC tahliye istasyonu sayesinden zemin kat seviyesindeki ana gidere bağlanarak tahliye edilmiş oldu. IP68 yüksek sızdırmazlık sınıfında olmasından dolayı bir banka için güvenilir bir çözüm oldu.

  devamını oku
 • Örnek Uygulamalar 2020-09-15

  Foseptik tahliye cihazı

  SORUN Konya'da inşa edilen lüks villaların bodrum katına havuz, duş, WC ve mutfak kuruldu. Bodrum katı gider seviyesinin altında kaldığı için foseptik ve pis suları dikey 3 metre yüksekliğe basabilen hijyenik bir pompaya ihtiyaç vardı. ÇÖZÜM SANICUBIC 1 WP tahliye istasyonu bodrum katındaki kazan dairesine monte edilip, foseptik ve pis sular dikey 3, yatay 5 metre mesafede olan gidere tahliye edilebildi. Alarm modülü ile birlikte temin edlien ürün, kullanıcıya konfor, güven ve hijyenik [...]

  devamını oku
 • Güncel haberler 2020-02-04

  SFA Grubu yeni bir görsel kimliğe kavuşuyor

  60 yılı aşkın bir süredir, SFA Grup şirketleri, kurumsal ve bireysel müşterilerine günlük yaşamlarında daha fazla konfor sağlamak için seferber oluyor. Yaratıcı, güvenilir ve uygulanması kolay çözümler sunarak müşterilerine teknolojik know-how’dan çok daha fazlasını sunmaktadırlar.

  devamını oku
<< 1 2 3 4 >>