SFA Türkiye


SFA 50 yılı aşkın bir süredir, “herkese evlerinin her yerinde çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde, tuvalet, banyo ve mutfak monte edebilme imkanı” sunmaktadır. Meşhur SANIBROYEUR SFA® icat eden grubumuz, banyo ekipmanları sektöründe dünya liderleri arasında bulunmaktadır. «Fransız mühendisliğinin» yüksek teknolojisini ve kalitesini temsil eden ürünlerimiz, müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Bunu başarmak için, araştırmacılar ve mühendisler sürekli olarak, çevre ve teknoloji standartlarına uygun, yüksek teknoloji içeren yenilikçi ürünler tasarlamaktadırlar. Entegre üretim tesislerimiz ve ARGE’ye tahsis edilen önemli kaynaklar sayesinde, SFA grubu, öğütücü ve pompa ürünlerine ait geniş ürün yelpazesini, kendi şubeleri veya yetkili distribütörleri aracılığıyla, evlere, teknelere ve toplu tesislere kısacası bütün dünyaya sunmaktadır.

Grup ayrıca (kuruluşundan itibaren) arıtma tesisleri ekipmanları da pazarlamaktadır. Elde ettiğimiz teknolojik uzmanlık ve piyasa bilgimiz, grubumuzun ürün yelpazesini geliştirmesini, balneoterapi ve banyo pazarlarında başarıyla büyümemizi sağlamıştır.

Yenilik, endüstriyel verimlilik ve kaliteli müşteri hizmetleri, personelimizin çalışmalarında her gün büyük bir tutkuyla sürdürdüğü ve paylaştığı değerlerdir : SFA milyonlarca kullanıcısına vermiş olduğu hizmeti dün olduğu gibi, bugün ve yarın da aynı kalitede sunmaya devam edecektir.

1958 : Sektöre su arıtma tesisleri için ekipman tasarımı ile başlayan SFA, tuvalet öğütücü tasarlayarak banyo sektöründe devrim yapmıştır. SFA öğütücülerini, tuvalet, banyo veya çamaşırhanenizin herhangibir yerine  kolaylıkla kurabilirsiniz.

1970-1980 : Fransa’daki başarısının ardından, SFA Avrupa ve Kuzey Amerika’ya da açıldı. Buna paralel olarak, SFA ilk TV reklam kampanyalarını başlatarak sektörün diğer oyuncularına fark attı.

1990-2000 : SFA, kalite sertifikasyon girişiminde Fransa’daki öncü sanayi grupları ve üretim tesisleri olarak da ISO belgesine sahip olan ilk fabrikalar arasındadır. SFA Grubu, banyo ekipmanları pazarına da odaklanarak faaliyet alanlarını genişletmiştir.

2008 : SFA Grubu yaratıcılığının 50.inci yılını kutlamaktadır.

Brégy’deki üretim tesisi grubun en eski fabrikasıdır : Grubun uluslararası piyasalarda tanınmasını sağlayan meşhur öğütücülerin üretim yeridir.

Brégy fabrikası ISO 9001 (çevre yönetim sistemi) belgelerine sahiptir.

Son 30 yıldır verdiğimiz reklamları keşfedin veya yeniden keşfedin!

Vidéo